2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparation av entreprenadmaskiner och handhållna maskiner Södra enheten
Beskrivning: Upphandlingen avser service och reparation av entreprenadmaskiner, elmaskiner samt handhållna maskiner bränsle/el inom Stockholms stads kyrkogårdsförvaltnings verksamhetsområde för Södra enhet och i enlighet med upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: KYF 2026/1866
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service och reparation av entreprenadmaskiner och handhållna maskiner Södra enheten