446185-2016 - PlaneringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
RFI Extern remiss avseende Sårbehandling med undertryck.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Stockholms län.
Nuts-kod SE110 Stockholms län