446204-2026 - Resultat
Sverige – Läkemedel – Immunglobuliner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Immunglobuliner
Beskrivning: Region Halland upphandlar sitt behov av rubricerade immunglobuliner (ATC-J06).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116712:Lot:1