446393-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Finansiell leasing av fordon för Södertälje kommun och dess dotterbolag
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFinansiell leasing av fordon för Södertälje kommun och dess dotterbolag
BeskrivningFinansiell leasing av fordon för Södertälje kommun inklusive koncern och dotterbolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFinansiell leasing för Södertälje kommun