44649-2018 - ÄndringSverige-Upplands Väsby: Drift av idrottsanläggningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av simhall
Referensnummer: KFN/2018:8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92610000 Drift av idrottsanläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upplands Väsby kommun söker en leverantör av drift av Vilundabadet