446493-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Företagshälsovård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovårdstjänster
Referensnummer: STK-2019-1079
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Företagshälsovårdsupphandling
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara upphandlande myndighet tillhanda senast 7.11.2019 23:59
Inlämning av elektroniskt anbud
Anbud ska lämnas elektroniskt via www.tendsign.com. Endast elektroniska anbud accepteras.
Behörig företrädare/anbudslämnare ska registrera sig i TendSign. På så vis skapas ett individuellt anbudsgivarkonto. Detta konto används för att granska upphandlingsdokument samt skapa och skicka anbud via TendSign.
Observera att anbudsgivarkontot som behörig företrädare/anbudsgivare använder ska vara registrerat på samma organisationsnummer som det anbudsgivande företaget innehar. Vidare är det av stor vikt att anbudsgivarkontot registreras med korrekt information såsom adress, mobil, telefon, mejladress, webbadress till leverantörens eventuella hemsida och annan relevant information samt att denna information är uppdaterad.
Vid frågor eller behov av systemsupport, kontaktas TendSignsupport.
E-post: tendsignsupport@visma.com
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen