44658-2018 - ÄndringSverige-Linköping: Utvändig rengöring av byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Tak- och fasadtvätt
Referensnummer: 6135-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45452000 Utvändig rengöring av byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning