2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal elhandel 2025
Beskrivning: LKF upphandlar fysiska elleveranser med möjlighet till finansiella säkringar och inbjuder Er att lämna anbud avseende elleveranser till vårt fastighetsbestånd inom Lunds kommun.
Intern identifierare: 25/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi, 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000