See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljudutjämningssystem
Beskrivning: Kan ni ljudutjämningssystem? Upphandlingscenter utför just nu en upphandling av ljudutjämningssystem för rum för lärande, idrottshallar, aulor och konferensrum för Falu, Borlänge och Ludvika kommun. Välkomna med ert anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32331300 Utrustning för ljudåtergivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122458:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32340000 Mikrofoner och högtalare