446598-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Skyddsjackor och skyddsbyxor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement MC-suit.
Referensnummer: UH-2017-394
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35113470 Skyddsjackor och skyddsbyxor
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
MC-ställ.