446631-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Markskötsel – Yttre skötsel på fastighetsmark
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel på fastighetsmark
Beskrivning: Nacka kommun upphandlar ett avtal för Yttre skötsel på fastighetsmark. Förvaltningsobjektet är de tomter där kommunen har skolor och förskolor m.m
Intern identifierare: KFKS-2024-01050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avtal med en leverantör
Intern identifierare: Yttre skötsel på fastighetsmark