446643-2026 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Utemiljö Skötsel Säteriet och option Mölnlycke
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtemiljö Skötsel Säteriet och option Mölnlycke
BeskrivningFörbo AB avser att handla upp ett ramavtal för utemiljö skötsel av våra bostadsområden i Säteriet och option på området i Mölnlycke. Anbud lämnas på samtliga områden.
Intern identifierare25/11
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000