446670-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning – Fördjupad linjestudie Ådalsbanan Sundsvall – Härnösand, delen Birsta – Bye
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fördjupad linjestudie Ådalsbanan Sundsvall – Härnösand, delen Birsta – Bye
Beskrivning: Fördjupad linjestudie Ådalsbanan Sundsvall – Härnösand, delen Birsta – Bye
Intern identifierare: KOM-417702
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fördjupad linjestudie Ådalsbanan Sundsvall – Härnösand, delen Birsta – Bye