446737-2026 - Resultat
Sverige – Underhåll av radiokommunikationsutrustning – Support och utbytessystem för mobilterminaler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSupport och utbytessystem för mobilterminaler
BeskrivningAvtal om service och support av radioterminaler för SL fordon
Intern identifierareSL 2011-01633
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50333000 Underhåll av radiokommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000