446762-2017 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blodtrycksprodukter och stetoskop.
Referensnummer: 1601631
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av blodtrycksmätare, dess tillbehör och stetoskop.