See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elinstallationer
Beskrivning: Elinstallationer
Intern identifierare: 2023/93-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: Inköp av elektrikertjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Elektriker service och underhåll
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Industrielektriker med processkunskap
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Servicetekniker tele/data
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Elektriker med EX-behörighet
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Elektriker styr och regler, programmering PLC
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Jour elektriker