446858-2026 - Resultat
Sverige – Industrigaser – Gas, gasblandningar och hyra av gasflaskor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGas, gasblandningar och hyra av gasflaskor
BeskrivningVästerås stad inbjuder till att lämna anbud i upphandling av ramavtal för köp av gas, gasblandningar samt hyra av gasflaskor och leverans till olika verksamheter inom Västerås stad.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24110000 Industrigaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113437:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24100000 Gaser, 44612200 Gastuber