447034-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Reparation och underhåll av möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renoveringstjänst för möbler till Psykiatrins kvarter Södra Älvsborg Sjukhus
Referensnummer: RS 2020-04133
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50850000 Reparation och underhåll av möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Renoveringstjänst för möbler till Psykiatrins kvarter Södra Älvsborg Sjukhus (SÄS)
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39100000 Möbler, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39130000 Kontorsmöbler, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39200000 Inredning, 39290000 Diverse inredning, 39500000 Textilvaror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen