447036-2021 - ResultatSverige-Älvsbyn: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult Samhällsbyggnadskontoret
Referensnummer: 248/21-055
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller Älvsbyns kommun Samhällsbyggnadskontorets behov av konsulttjänster i syfte att stödja tillväxten av nya och befintliga, små och medelstora företag inom kommunen genom kompetensutveckling och rådgivning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79990000 Diverse företagstjänster, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen