447074-2025 - Resultat
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader – Ängslätts förskola nybyggnad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelÄngslätts förskola nybyggnad
BeskrivningNybyggnation av förskola
Intern identifierareSN-2025-754
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareÄngslätts förskola nybyggnad