2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskin med förare för sortering av avfall
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för inhyrning av maskin (sorterare) med förare för sortering av avfall.
Intern identifierare: 2025-00004
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000