447221-2026 - Resultat
Sverige – Säckar och påsar – Matavfallspåsar, papperssäckar och påshållare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMatavfallspåsar, papperssäckar och påshållare
BeskrivningUpphandlingen avser påsar och påshållare för matavfallshantering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18930000 Säckar och påsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127026:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39234000 Kompostbehållare