447243-2017 - ResultatSverige-Eskilstuna: Banktjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster.
Referensnummer: SL 17.030
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av banktjänster till Eskilstuna kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 3 delar
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30161000 Kreditkort, 66100000 Bank- och investeringstjänster, 72400000 Internettjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen