447320-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagsinformation
Referensnummer: Af-2021/0055 6539
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av företagsinformation och kreditupplysning avseende företag och organisationer
registrerade i Sverige och Norden.