See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gåvokort till medarbetare - 2025
Beskrivning: Ramavtalet avser inköp och administration av gåvokort till de ca 7 500 medarbetare som är anställda inom Växjö kommunkoncern. Med gåvokort avses ett värdebevis som har ett på förhand bestämt penningvärde och som kan användas som betalningsmedel för köp av upplevelse eller produkt i angiven restaurang, butik, butikskedja, eller andra liknande inköpsställen.
Intern identifierare: KS 2025-199
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000