Ramavtal för bemanningstjänster för ersättningar av befintlig personal under föräldraledighet eller sjukdom, för förstärkningar under arbetstoppar eller bemanning för specifika projekt. Uppdragen kategoriserats i fyra olika kategorier och ansökan kan lämnas på en eller fler kategorier. De kommer att tilldelas var och en för sig.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 63720000 Stödtjänster för sjötransport, 72222300 IT-tjänster, 79412000 Finansiella konsulttjänster, 79500000 Kontorshjälp, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen