44779-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Pakettransporter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtalsupphandling: Konsttransporter och lådtillverkning
Referensnummer: 19/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60161000 Pakettransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44421700 Lådor och skåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen