See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utemiljö Skötsel Lerum, Floda, Gråbo och Aggetorp
Beskrivning: Förbo AB avser att handla upp ett ramavtal för utemiljö skötsel av våra bostadsområden i Lerum, Floda, Gråbo och Aggetorp. Anbud lämnas på samtliga områden.
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000