447800-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationstjänster
BeskrivningVAD SOM INGÅR I AVTALET: VAD SOM INTE INGÅR I AVTALET:
Intern identifierareSTK-2024-709
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000