447884-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bandburna fordon – Pistmaskin Borlänge
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPistmaskin Borlänge
BeskrivningHej! Borlänge kommun behöver en ny pistmaskin för att preparera längdskidspår i Bergebo. Läs igenom dokumenten. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43500000 Bandburna fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPaketpris fabriksny
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93361:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34113200 Terrängfordon, 34140000 Tyngre motorfordon
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPaketpris begagnad
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93361:Lot:2