2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsult för webbutveckling
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunens behov av konsult avseende webbutveckling.
Intern identifierare: KLF 2025/1537
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av konsult för webbutveckling