See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frukt och grönt
Beskrivning: Ramavtal för att tillgodose kommunens behov av köp av frukt och grönt till köken.
Intern identifierare: KS 25/31
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000