2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framtidens virtuella lägenhetsvisning
Beskrivning: Framtidens virtuella lägenhetsvisning ska erbjuda en realistisk och interaktiv visualisering i VR där potentiella bostadssökande kan utforska en lägenhet i detalj. Med avancerad grafik och funktioner som anpassar miljön efter användarens behov ger VR verktyget en unik upplevelse jämfört med traditionella visningar.
Intern identifierare: 2025-53
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212328 Programvaruutvecklingstjänster för bildbehandling
Ytterligare klassificering (cpv): 72212320 Programvaruutvecklingstjänster för ritning och bildbehandling, 79960000 Foto- och tillhörande tjänster, 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Framtidens virtuella lägenhetsvisning