448034-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning av industriella fordon med förare – Inhyrning av maskiner med förare och anläggningsarbetare Tidaholms kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrning av maskiner med förare och anläggningsarbetare Tidaholms kommun
BeskrivningRamavtal för inhyrning av maskiner och anläggningsarbete i syfte att utföra de arbeten Tidaholms kommun saknar möjlighet att utföra i egen regi.
Intern identifierare25/17
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000