See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster - Brandprojektering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal avseende Tekniska konsulter inom brandprojektering. Arbete som utförs inom ramavtalet kommer att kräva fysisk närvaro på plats i beställarens lokaler och anläggningar.
Intern identifierare: KLF 2025/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tekniska konsulttjänster - Brandprojektering