2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kioskvaror
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla kioskvaror såsom godis, chokladkakor, burkläsk, snacks och dylikt för succesiva avrop under avtalstiden. Efterfrågat sortiment framgår av bilaga 2 anbudsprislista. Leveranser ska från och med avtalsstart ske direkt till beställande enhet. Läs mer under stycke 1.5.4 Leverans.
Intern identifierare: 2025-10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15842300 Sötsaker, 15982000 Läskedrycker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000