448312-2021 - ResultatSverige-Örebro: Golvbeläggning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Golvbeläggningsarbeten
Referensnummer: 21/77
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45432130 Golvbeläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Målet för denna upphandling är att utse entreprenörer som utför golvbeläggningsarbeten på ett fackmannamässigt sätt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45432110 Golvläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen