Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Norrehedskolan Ombyggnad och Hyresgästanpassning
Referensnummer: 60066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45262700 Ombyggnadsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Ombyggnad och Hyresgästanpassning av bef skola. Nya installationer, nytt kök och allmän ombygganad för att passa ny privat skola.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 110 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45262700 Ombyggnadsarbete, 45331210 Installation av ventilation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen