See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortodontimaterial
Beskrivning: Upphandling av ortodontimaterial till Region Kronoberg
Intern identifierare: 22RGK387
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificeringskrav
Beskrivning: Upphandling av ortodontimateril till Region Kronoberg