2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektör med huvudfokus på säkerhet och säkerhetsskydd
Beskrivning: Upphandlingen genomförs för att tillgodose Försäkringskassans behov av tekniska konsulttjänster inom området konstruktion, bygg och installation med huvudfokus på säkerhet och säkerhetsskydd. Syftet är att hjälpa beställare med utredningar, rådgivning, projektering och konstruktion.
Intern identifierare: FK 2025/001827
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektör med huvudfokus på säkerhet och säkerhetsskydd