See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Ekonomitjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ekonomitjänster. I uppdraget ingår att ha ett övergripande ansvar för hanteringen av Vreta Kluster ABs ekonomi. Det innebär ekonomistyrning och controllerfunktion samt projektekonomi, projektredovisning och övrig ekonomisk redovisning.
Föregående meddelande: 012474-2023
Intern identifierare: VK-2023-10-G9S1060
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000