2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av Klormaskin - Kungsbacka kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av klormaskin, inkl. service, till Kungsbacka kommun, Förvaltningen för service. Ytterligare information om upphandlingsföremålet finns att tillgå i upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 2026–00218
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141626 Doseringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000