448862-2020 - PlaneringSverige-VÄNERSBORG: Hörapparater
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI inför upphandling av Hörapparater
Referensnummer: RS2020-05502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185000 Hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI inför upphandling av Hörapparater inkl tillbehör och reservdelar. Underlag presenteras på svenska och engelska.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför upphandling av hörapparater inkl tillbehör och reservdelar