See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt av arbetskläder och andra textilier för Båstads kommun
Beskrivning: Uppdraget avser att tillhandahålla fackmannamässig tvätt av arbetskläder och andra övriga textilier.
Intern identifierare: KS 00090/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000