2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-VVS material 2024 NY
Beskrivning: Upphandling som ska resultera i ramavtal för avrop av Va-Vvs produkter till Falkenbergs och Varbergs kommun.
Intern identifierare: IU24-113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44411000 Sanitetsgods
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000