449011-2017 - ÄndringSverige-Älmhult: Låssmedstjänster
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås och passersystem – service och reparation.
Referensnummer: 17/41
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lås- och passersystem – service och reparation.