2. Förfarande
Förfarande
Titel: Granskning, styrning och verksamhetsutveckling Lunds kommun
Beskrivning: Upphandling av konsulttjänster för uppdrag inom granskning, styrning och verksamhetsutveckling.
Intern identifierare: KS2025/0690
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000