44919-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Installation av brandskyddsutrustning
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandsläckningssystem Itino
Referensnummer: ABT-21205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51700000 Installation av brandskyddsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nytt automatiskt brandsläckningssystem för Itinoflottan
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35111000 Brandbekämpningsutrustning, 35111500 Brandbekämpningssystem, 44482000 Brandskyddsanordningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen