Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Real-Time Recording System
Referensnummer: 22FMV3900
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32350000 Delar till ljud- och videoutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Four (4) IRIG 106 telemetry recorders.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32350000 Delar till ljud- och videoutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen