Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Upphandling av turismverksamhet
Referensnummer: RFI2021-26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en begäran av information och inte en upphandling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer, 63513000 Turistinformation, 75125000 Administration avseende turism, 79341200 Managementtjänster avseende reklam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI - Begäran av information. Vi söker synpunkter från leverantörer angående vår upphandling av turismverksamhet.